MULTIPLEXOARE OPTICE

Produse pe pagină:
Sortare după:

OM-R1V-S/ Multiplexor optic pentru un canal (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm, transmisie pe fibră opticăTransmisie multi-mode: 50/125; 6..

476,00 Lei Fără TVA: 400,00 Lei

OM-R1V1D-S/ Multiplexor optic pentru un canal video și date (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm, transmisie pe fibră opticăLungime de undă receptor: 1550 nm..

535,50 Lei Fără TVA: 450,00 Lei

OM-R4V-S/ Multiplexor optic pentru 4 canale video (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Transmisie pe fibră optică multi-mode: 50/125; 62,5/125; 100/140 umTransmisie single mode: 8,3/125;..

809,20 Lei Fără TVA: 680,00 Lei

OM-R8V-S/ Multiplexor optic pentru 8 canale video (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nmTransmisie pe fibră optică multi-mode: 50/125; 62,5/125; 100..

1.071,00 Lei Fără TVA: 900,00 Lei

QC-808/ Quad-multiplexor 8 canale video și 4 canale audio

Afișare "full screen" sau ecranul poate fi împărțit în optIeșiri: 1xVCR, 1xmonitor, 2xRCA (audio)In..

83,30 Lei Fără TVA: 70,00 Lei

SAW-08A/ Multiplexor pentru 8 canale video și audio

Video multiplexor pentru 8 canale audio și video (camere analogice) Alimentare: 220V Număr de..

59,50 Lei Fără TVA: 50,00 Lei