Altele

Produse pe pagină:
Sortare după:

Clește pentru sertizare mufe de telefon

Clește pentru sertizare și dezizolare mufe de telefon 4T..

9,52 Lei Fără TVA: 8,00 Lei

Controller UTC pentru camerele CCTV Produs nou

Controller UTC pentru camerele CCTV

Controller UTC pentru camerele CCTV, UTC controlerPentru functionarea lui este nevoie de o baterie 2..

40,00 Lei Fără TVA: 33,61 Lei

Convertor BNC/S video la VGA -32%

Convertor BNC/S video la VGA

Acest produs convertește semnale de tip CVBS, S-VIDEO, BNC în format VGA, afișează imaginea în m..

130,90 Lei 89,25 Lei Fără TVA: 75,00 Lei

CT-825 /Tester pentru camere de supraveghere analogice

Monitor: 6,4 cm Rezoluție: 480x234 Unghi vizualizare sus/jos/stânga/dreapta: 10/30/40/40 Luminozita..

119,00 Lei Fără TVA: 100,00 Lei

DG-456/ Detector de geam spart PARADOX 456

Detector de spargere geam Efectuează analiza completă a semnalului în spectru ultrasonic 7 filtre..

65,45 Lei Fără TVA: 55,00 Lei

Multiplexor 8 canale video și 4 canale audio QUAD-808

Afișare "full screen" sau ecranul poate fi împărțit în opt Ieșiri: 1xVCR, 1xmonitor, 2xRCA (audio)..

83,30 Lei Fără TVA: 70,00 Lei

Multiplexor optic pentru 4 canale video (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică) OM-R4V-S

Transmisie pe fibră optică multi-mode: 50/125; 62,5/125; 100/140 um Transmisie single mode: 8,3/12..

809,20 Lei Fără TVA: 680,00 Lei

Multiplexor optic pentru un canal (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică) OM-R1V-S

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm, transmisie pe fibră optică Transmisie multi-mode: 50/125; ..

476,00 Lei Fără TVA: 400,00 Lei

Multiplexor optic pentru un canal video și date (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică) OM-R1V1D-S

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm, transmisie pe fibră optică Lungime de undă receptor: 1550 ..

535,50 Lei Fără TVA: 450,00 Lei

OM-R8V-S/ Multiplexor optic pentru 8 canale video (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm Transmisie pe fibră optică multi-mode: 50/125; 62,5/125; 10..

1.071,00 Lei Fără TVA: 900,00 Lei

PT-05/ Controler PTZ pentru dispozitive de rotire cu pan/tilt și lentile motorizate

Poate controla până la 5 dispozitive în același timp Conectori control pan/tilt: auto, comun, sus, ..

83,30 Lei Fără TVA: 70,00 Lei